D2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jos Heinink
Trainer Casper Horbach
Trainer Mark Wintgens
Aanvoerder Maartje Israƫl

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Don Quishoot D3 Best D3-O
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D8
Geldrop D3 Oranje-Rood D7
HCAS D2-O Nova D2-O
HOD D3 Eindhoven D5
Maastricht D3 Meerssen D2-O

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Don Quishoot D3 6 13 4 1 1
2 Best D3 6 13 4 1 1
3 Geel-Zwart D2 6 12 3 3 0
4 Oranje-Rood D7 6 11 3 2 1
5 Maastricht D3 6 11 3 2 1
6 HCAS D2 5 9 3 0 2
7 Nova D2 6 7 2 1 3
8 Oranje-Rood D8 6 7 2 1 3
9 Geldrop D3 6 4 1 1 4
10 Meerssen D2 6 4 1 1 4
11 Eindhoven D5 6 4 1 1 4
12 HOD D3 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HCAS D2 n.n.b uit
14 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D3 n.n.b thuis
21 mrt HV Meerssen D2 n.n.b uit
28 mrt Don Quishoot D3 n.n.b thuis
11 apr HC Oranje Rood D8 n.n.b thuis
18 apr HC Oranje Rood D7 n.n.b uit
25 apr HC Eindhoven D5 n.n.b thuis
16 mei MHC Best D3 n.n.b uit
30 mei H.O.D. D3 n.n.b thuis
6 jun Hockey Geldrop D3 n.n.b uit
13 jun V.M.H.C. Geel-Zwart D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Meerssen D2-O Maastricht D3 1-4
Nova D2-O HCAS D2-O 0-5
Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D2-O 1-2
Oranje-Rood D7 Geldrop D3 4-1
Eindhoven D5 HOD D3 2-2
Best D3-O Don Quishoot D3 3-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D3 Meerssen D2-O 5-1
HOD D3 Best D3-O 2-4
Geldrop D3 Eindhoven D5 0-1
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D7 4-2
HCAS D2-O Oranje-Rood D8 5-0
Maastricht D3 Nova D2-O 0-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
HOD D3 Don Quishoot D3 1-7
Best D3-O Geldrop D3 2-1
Eindhoven D5 Geel-Zwart D2-O 1-2
Oranje-Rood D7 HCAS D2-O 1-0
Oranje-Rood D8 Maastricht D3 0-0
Nova D2-O Meerssen D2-O 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D3 Nova D2-O 2-2
Meerssen D2-O Oranje-Rood D8 0-1
Geldrop D3 HOD D3 4-1
Maastricht D3 Oranje-Rood D7 0-0
HCAS D2-O Eindhoven D5 11-3
Geel-Zwart D2-O Best D3-O 0-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
HOD D3 Geel-Zwart D2-O 1-1
Geldrop D3 Don Quishoot D3 1-2
Oranje-Rood D7 Meerssen D2-O 1-1
Eindhoven D5 Maastricht D3 0-2
Best D3-O HCAS D2-O 1-0
Oranje-Rood D8 Nova D2-O 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Geel-Zwart D2-O Geldrop D3 1-1
Maastricht D3 Best D3-O 1-0
Meerssen D2-O Eindhoven D5 3-2
Nova D2-O Oranje-Rood D7 1-4
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D8 4-0