H2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mona Meijers
Trainer Jos Heinink
Trainer Gabby Welters
Aanvoerder Nico Handels
Aanvoerder Jeroen Ringens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo H2-O Oranje-Rood H5 12:35
Delta Venlo H3 Oranje-Rood H3 9:00
Don Quishoot H2-O Nova H2 10:45
Eindhoven H2-O Geel-Zwart H2-O 11:00
HOD H3 Maastricht H2-O 12:45
Helmond H3 Geldrop H3 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo H2 20 46 14 4 2
2 Oranje-Rood H3 20 45 14 3 3
3 Helmond H3 20 44 14 2 4
4 Oranje-Rood H5 20 38 11 5 4
5 Nova H2 20 36 11 3 6
6 Delta Venlo H3 20 35 11 2 7
7 Eindhoven H2 20 33 10 3 7
8 Maastricht H2 20 20 5 5 10
9 Geldrop H3 20 17 5 2 13
10 Geel-Zwart H2 20 14 4 2 14
11 Don Quishoot H2 20 8 2 2 16
12 HOD H3 20 6 1 3 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Don Quishoot H2 10:45 uit
12 jun HC Delta Venlo H2 11:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Maastricht H2-O Don Quishoot H2-O 4-4
Nova H2 Delta Venlo H3 3-2
Oranje-Rood H5 Oranje-Rood H3 0-0
Geel-Zwart H2-O Helmond H3 1-2
Geldrop H3 Delta Venlo H2-O 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Delta Venlo H3 Geldrop H3 5-0
Oranje-Rood H3 Nova H2 4-1
Delta Venlo H2-O Maastricht H2-O 2-1
Don Quishoot H2-O Geel-Zwart H2-O 1-5
Helmond H3 HOD H3 4-3
Eindhoven H2-O Oranje-Rood H5 5-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Nova H2 Oranje-Rood H5 1-0
Helmond H3 Eindhoven H2-O 3-1
HOD H3 Don Quishoot H2-O 1-1
Geel-Zwart H2-O Delta Venlo H2-O 1-3
Maastricht H2-O Delta Venlo H3 2-2
Geldrop H3 Oranje-Rood H3 1-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oranje-Rood H5 Geldrop H3 5-0
Oranje-Rood H3 Maastricht H2-O 4-2
Delta Venlo H2-O HOD H3 4-0
Delta Venlo H3 Geel-Zwart H2-O 4-0
Don Quishoot H2-O Helmond H3 1-7
Eindhoven H2-O Nova H2 2-1
DONDERDAG 7 OKTOBER 2021
HOD H3 Eindhoven H2-O 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Don Quishoot H2-O Eindhoven H2-O 0-6
Geldrop H3 Nova H2 2-2
HOD H3 Delta Venlo H3 3-5
Maastricht H2-O Oranje-Rood H5 3-4
Helmond H3 Delta Venlo H2-O 3-3
Geel-Zwart H2-O Oranje-Rood H3 0-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oranje-Rood H3 HOD H3 4-0
Delta Venlo H2-O Don Quishoot H2-O 6-2
Eindhoven H2-O Geldrop H3 2-2
Nova H2 Maastricht H2-O 5-3
Oranje-Rood H5 Geel-Zwart H2-O 5-2
Delta Venlo H3 Helmond H3 4-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Don Quishoot H2-O Delta Venlo H3 1-8
Delta Venlo H2-O Eindhoven H2-O 2-1
Maastricht H2-O Geldrop H3 4-2
Geel-Zwart H2-O Nova H2 1-7
HOD H3 Oranje-Rood H5 2-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Eindhoven H2-O Maastricht H2-O 3-2
Delta Venlo H3 Delta Venlo H2-O 2-2
Oranje-Rood H3 Don Quishoot H2-O 7-0
Oranje-Rood H5 Helmond H3 1-2
Nova H2 HOD H3 3-1
Geldrop H3 Geel-Zwart H2-O 2-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Geel-Zwart H2-O Maastricht H2-O 2-7
HOD H3 Geldrop H3 1-2
Delta Venlo H3 Eindhoven H2-O 0-2
Delta Venlo H2-O Oranje-Rood H3 2-2
Don Quishoot H2-O Oranje-Rood H5 2-4
Helmond H3 Nova H2 1-0
DONDERDAG 18 NOVEMBER 2021
Delta Venlo H2-O Nova H2 5-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Oranje-Rood H5 Delta Venlo H2-O 2-2
Nova H2 Don Quishoot H2-O 4-0
Geldrop H3 Helmond H3 2-10
Maastricht H2-O HOD H3 4-1
Oranje-Rood H3 Delta Venlo H3 4-0
Geel-Zwart H2-O Eindhoven H2-O 1-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Delta Venlo H3 Oranje-Rood H5 1-4
Eindhoven H2-O Oranje-Rood H3 0-2
Don Quishoot H2-O Geldrop H3 3-4
Helmond H3 Maastricht H2-O 2-1
HOD H3 Geel-Zwart H2-O 2-2
ZONDAG 6 MAART 2022
Helmond H3 Oranje-Rood H3 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Helmond H3 Geel-Zwart H2-O 4-0
Delta Venlo H3 Nova H2 5-1
Eindhoven H2-O HOD H3 0-1
Delta Venlo H2-O Geldrop H3 4-2
WOENSDAG 16 MAART 2022
Oranje-Rood H3 Oranje-Rood H5 1-2
ZONDAG 20 MAART 2022
HOD H3 Helmond H3 0-4
Oranje-Rood H5 Eindhoven H2-O 1-2
Geldrop H3 Delta Venlo H3 3-6
Geel-Zwart H2-O Don Quishoot H2-O 2-0
Maastricht H2-O Delta Venlo H2-O 1-4
Nova H2 Oranje-Rood H3 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Don Quishoot H2-O HOD H3 3-1
Eindhoven H2-O Helmond H3 2-1
Delta Venlo H2-O Geel-Zwart H2-O 2-0
Delta Venlo H3 Maastricht H2-O 3-2
Oranje-Rood H3 Geldrop H3 7-0
Oranje-Rood H5 Nova H2 4-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Geel-Zwart H2-O Delta Venlo H3 3-4
HOD H3 Delta Venlo H2-O 1-6
Geldrop H3 Oranje-Rood H5 1-9
Maastricht H2-O Oranje-Rood H3 3-3
Nova H2 Eindhoven H2-O 1-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Nova H2 Geldrop H3 8-1
Oranje-Rood H3 Geel-Zwart H2-O 2-0
Delta Venlo H2-O Helmond H3 6-4
Eindhoven H2-O Don Quishoot H2-O 4-0
Oranje-Rood H5 Maastricht H2-O 1-1
DONDERDAG 21 APRIL 2022
Delta Venlo H3 HOD H3 9-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Maastricht H2-O Nova H2 1-1
Geldrop H3 Eindhoven H2-O 3-2
HOD H3 Oranje-Rood H3 0-6
Don Quishoot H2-O Delta Venlo H2-O 3-4
Helmond H3 Delta Venlo H3 3-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Helmond H3 Don Quishoot H2-O 3-5
WOENSDAG 4 MEI 2022
Geel-Zwart H2-O Oranje-Rood H5 0-2
DONDERDAG 5 MEI 2022
Don Quishoot H2-O Maastricht H2-O 2-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Eindhoven H2-O Delta Venlo H2-O 4-3
Nova H2 Geel-Zwart H2-O 2-0
Geldrop H3 Maastricht H2-O 1-5
Oranje-Rood H5 HOD H3 2-1
Oranje-Rood H3 Helmond H3 0-2
Delta Venlo H3 Don Quishoot H2-O 8-0
DONDERDAG 12 MEI 2022
Delta Venlo H2-O Delta Venlo H3 3-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Don Quishoot H2-O Oranje-Rood H3 1-8
Geel-Zwart H2-O Geldrop H3 1-2
HOD H3 Nova H2 1-2
Helmond H3 Oranje-Rood H5 4-4
Maastricht H2-O Eindhoven H2-O 1-4
ZONDAG 22 MEI 2022
Oranje-Rood H5 Don Quishoot H2-O 7-0
Oranje-Rood H3 Delta Venlo H2-O 1-0
Eindhoven H2-O Delta Venlo H3 2-6
Nova H2 Helmond H3 2-1
Maastricht H2-O Geel-Zwart H2-O 0-2
Geldrop H3 HOD H3 3-2