D1

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Grant Thomsom
Trainer Grant Thomsom
Manager Nikkie Benders
Manager Nynke Bulang-terpstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oirschot D1 MEP D1 12:45
DES D1 Delta Venlo D1 12:45
Maastricht D1 Nova D1 12:45
HCAS D1 Zwart-Wit D1 12:45
Etten-Leur D1 Warande D1 12:45
Geldrop D1 Weert D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCAS D1 4 9 3 0 1
2 Warande D1 4 9 3 0 1
3 Zwart-Wit D1 4 7 2 1 1
4 Delta Venlo D1 4 7 2 1 1
5 DES D1 4 7 2 1 1
6 MEP D1 4 7 2 1 1
7 Oirschot D1 4 5 1 2 1
8 Etten-Leur D1 4 5 1 2 1
9 Weert D1 4 3 1 0 3
10 Maastricht D1 4 3 0 3 1
11 Geldrop D1 4 2 0 2 2
12 Nova D1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Maastrichtse Hockey Club MHC D1 12:45 uit
16 okt MHC DES D1 12:45 thuis - Veld 1
30 okt HC Oirschot D1 12:45 uit
6 nov HC Delta Venlo D1 12:45 thuis - Veld 1
13 nov MHC MEP D1 12:45 thuis - Veld 1
20 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b uit
27 nov MHC De Warande D1 12:45 thuis - Veld 1
5 mrt HV Weert D1 n.n.b thuis
12 mrt Hockey Geldrop D1 n.n.b uit
19 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
26 mrt HCAS D1 n.n.b uit
2 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D1 n.n.b thuis
16 apr MHC DES D1 n.n.b uit
23 apr HC Oirschot D1 n.n.b thuis
30 apr HC Delta Venlo D1 n.n.b uit
7 mei MHC MEP D1 n.n.b uit
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
21 mei MHC De Warande D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Maastricht D1 MEP D1 (3-3)final
HCAS D1 DES D1 (7-4)final
Etten-Leur D1 Oirschot D1 (3-3)scheduled
Geldrop D1 Delta Venlo D1 (1-1)final
Weert D1 Nova D1 (3-1)final
Warande D1 Zwart-Wit D1 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit D1 Weert D1 (6-1)final
Nova D1 Geldrop D1 (0-0)final
Delta Venlo D1 Etten-Leur D1 (7-3)final
Oirschot D1 HCAS D1 (4-3)final
DES D1 Maastricht D1 (3-3)final
MEP D1 Warande D1 (3-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Maastricht D1 Oirschot D1 (3-3)final
HCAS D1 Delta Venlo D1 (6-2)scheduled
Etten-Leur D1 Nova D1 (2-1)scheduled
Geldrop D1 Zwart-Wit D1 (0-1)scheduled
Weert D1 Warande D1 (1-4)final
DES D1 MEP D1 (5-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Warande D1 Geldrop D1 (4-0)final
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 (1-1)scheduled
Nova D1 HCAS D1 (2-3)final
Delta Venlo D1 Maastricht D1 (5-1)final
Oirschot D1 DES D1 (2-4)final
MEP D1 Weert D1 (3-1)final