iOS app Android app
Agenda
3-11 
Mini Spokentocht + K
3-11 
Filmavond
6-11 
Scheidsrechtercursus
13-11 
Scheidsrechtercursus
20-11 
Spelregelcursus
24-11 
Herfst Kampioenen Hu
27-11 
Scheidsrechterexamen
Hele agenda
Vandaag jarig
Ismay Brepoels
Tim Habets
Handige links
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 7957 HV Weert MA2 45 15:30 17:00 uit -   info
MA2 8626 R.H.C. Concordia MA2 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Lyza Zanetti (D2) en Lynn Busser (D2)
MA3 8505 HC Scoop MA4 30 16:15 17:15 uit -   info
MB1 9587 Maastrichtse Hockey Club MHC MB2 30 09:00 10:15 uit -   info
MB2 10417 DVS MB3 15:00 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Luka Jeske (JA1) en Duca Schulteis (JA1)
MB3 9704 HC Mierlo MB6 15:00 15:30 Veld 2  info
Fluiten: George Disse (JA1) en Olivier van der Eerden (JA1)
MC1 11518 HV Weert MC1 45 09:00 10:30 uit -   info
MC2 11855 HC Helmond MC1 75 11:15 13:30 uit -   info
MC3 11380 HC Oranje Rood MC6 09:45 10:15 Veld 2  info
Fluiten: Camiel Meertens (JB1) en Thijmen Jacobs (JB1)
MC4 21662 H.O.D. MC4 13:15 13:45 Veld 2  info
Fluiten: Koen Cremers (JB1) en Jern Rozeboom (JB1)
MC5 21652 HC Eindhoven MC5 11:30 12:00 Veld 2  info
Fluiten: Imke Meijs (MA2) en Julienne Mertens (MA2)
MC6 10683 Maastrichtse Hockey Club MHC MC5 30 14:00 15:00 uit -   info
MD1 23235 Hockey Geldrop MD1 75 10:15 12:15 uit -   info
MD2 24069 Maastrichtse Hockey Club MHC MD4 09:30 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Camiel van der Eerden (JB1) en Maurits Emonts (JB1)
MD3 26193 Maastrichtse Hockey Club MHC MD5 30 12:45 14:00 uit -   info
MD4 23240 HV Meerssen MD3 30 11:30 12:30 uit -   info
JA1 5691 HOCKEY HEEZE JA1 13:15 13:45 Veld 1  info
Fluiten: Ralf Hendriks en Roger Horbach (Zaalhockey Veteranen)
JA2 22123 H.O.D. JA2 60 12:15 13:45 uit -   info
JB1 24241 V.M.H.C. Basko JB1 11:30 12:00 Veld 1  info
Fluiten: Nick Koolen en Fran├žois Schuurmans (VB)
JC1 6778 HOCKEY HEEZE JC2 60 11:00 12:30 uit -   info
JD1 23598 Tegelen JD2 60 09:15 10:45 uit -   info

27 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 26084 HV Meerssen ME2 30 08:15 09:15 uit -   info
M6E2 4364 HC Nova ME3 0 08:30 09:00 uit -   info
M6E3 4364 HC Nova ME2 08:30 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Pleun Kompier (MA2)
Spelleider 2: Lois Snijders.
M8E1 25550 HC Scoop M8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
M8E3 2913 Hockeer M8E2 08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Danee Kierkels (MA2) en Tess Braeken (MA2 Zaal)
MF1 25756 R.H.C. Concordia MF3 08:30 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Merel Koelman (MA2) en Iris Alexander (MA2)
J6E1 25448 HV Weert JE2 45 07:45 09:00 uit -   info
J8E1 25369 HC Scoop J8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
JF1 25488 Maastrichtse Hockey Club MHC JF2 08:30 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Tessa Bremen (MA2)
Spelleider 2: Isabelle Wiertz.
JF2 25467 HC Nuth JF1 15 08:45 09:30 uit -   info
  Veld 2C  



                     HC Nova
  Winnaar Bestuurderstrofee 2016

Hoofdsponsor
Sponsoren